| Kenteken | P-203-HD |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 04-04-2016 |
| Nieuwprijs | € 29.871,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Gewicht | 1235 kg |
| APK vervaldatum | 19-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 04-04-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-08-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 116 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 610 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1760 kg |
| Massa leeg voertuig | 1135 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1760 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6fm6aj009n7mmon1vl63vr2 |
| Variant | gac4cyvbx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-05-2025
Rapport opnieuw genereren