| Kenteken | P-258-LS |
| Merk | Land Rover |
| Type | range rover |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 25-04-2022 |
| Nieuwprijs | € 184.000,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 294 Kw | 400 pk |
| Elektrisch vermogen | 13 Kw | 18 pk |
| Totaal vermogen | 307 Kw | 417 pk |
| Vermogen per kg | 0,12 Kw/kg |
| Topsnelheid | 242 km/h |
| Gewicht | 2454 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 25-04-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-04-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2996 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 505 cm |
| Hoogte | 187 cm |
| Wielbasis | 300 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3350 kg |
| Massa leeg voertuig | 2354 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3350 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 50aa030 |
| Variant | hpddc0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-05-2025
Rapport opnieuw genereren