| Kenteken | P-270-VL |
| Merk | BMW |
| Type | x3 xdrive30e |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 22-06-2022 |
| Nieuwprijs | € 73.039,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 145 Kw | 197 pk |
| Elektrisch vermogen | 80 Kw | 109 pk |
| Totaal vermogen | 225 Kw | 306 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Gewicht | 2065 kg |
| APK vervaldatum | 22-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 22-06-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-06-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Wielbasis | 286 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2600 kg |
| Massa leeg voertuig | 1965 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2600 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | iaw50000 |
| Variant | 61dp |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-06-2025
Rapport opnieuw genereren