| Kenteken | P-277-TP |
| Merk | BMW |
| Type | 540i xdrive |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 05-07-2018 |
| Nieuwprijs | € 100.099,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 250 Kw | 340 pk |
| Vermogen per kg | 0,14 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 1840 kg |
| APK vervaldatum | 31-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 05-07-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-06-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2998 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 89 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.7 l/100km | 1l op 10.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 172 g/km |
| Emissienorm | euro 6 zd |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 494 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Wielbasis | 298 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2495 kg |
| Massa leeg voertuig | 1740 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2495 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ca2508n0 |
| Variant | jm11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren