| Kenteken | P-333-TT |
| Merk | Audi |
| Type | a3 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 19-05-2008 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 147 Kw | 200 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 236 km/h |
| Gewicht | 1435 kg |
| APK vervaldatum | 31-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 19-05-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-06-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 75 db |
| Stationair geluid | 88 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 11 l/100km | 1l op 9.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 189 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 258 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 710 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1920 kg |
| Massa leeg voertuig | 1335 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1920 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren