| Kenteken | P-363-NF |
| Merk | Mazda |
| Type | cx-5 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 28-09-2017 |
| Nieuwprijs | € 50.395,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 143 Kw | 194 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Gewicht | 1560 kg |
| APK vervaldatum | 15-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-09-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-04-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2488 cc |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.7 l/100km | 1l op 11.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 l/100km | 1l op 14.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 162 g/km |
| Emissienorm | euro 6 za |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 455 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2143 kg |
| Massa leeg voertuig | 1460 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2143 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | a2w0 |
| Variant | gwm |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-05-2025
Rapport opnieuw genereren
