| Kenteken | P-408-RS |
| Merk | Kia |
| Type | sportage |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 22-03-2019 |
| Nieuwprijs | € 50.002,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 130 Kw | 177 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Gewicht | 1545 kg |
| APK vervaldatum | 25-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 22-03-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-05-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1591 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 173 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 449 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1900 kg |
| Technische max massa voertuig | 2110 kg |
| Massa leeg voertuig | 1445 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2110 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | m621z1 |
| Variant | f5p21 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren