| Kenteken | P-445-KT |
| Merk | BMW |
| Type | 118i |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 09-10-2013 |
| Nieuwprijs | € 38.854,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 125 Kw | 170 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Gewicht | 1390 kg |
| APK vervaldatum | 22-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 09-10-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-10-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3600 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 134 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 432 cm |
| Hoogte | 142 cm |
| Wielbasis | 269 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1845 kg |
| Massa leeg voertuig | 1290 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1845 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 6a200 |
| Variant | 1a31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren