| Kenteken | P-455-RJ |
| Merk | BMW |
| Type | ix3 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 27-05-2022 |
| Nieuwprijs | € 74.486,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Elektrisch vermogen | 210 Kw | 286 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 2255 kg |
| APK vervaldatum | 27-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-05-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-05-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | 473 cm |
| Hoogte | 167 cm |
| Wielbasis | 286 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 2725 kg |
| Massa leeg voertuig | 2155 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2725 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 0aw5000s |
| Variant | 41du |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-05-2025
Rapport opnieuw genereren