| Kenteken | P-493-LD |
| Merk | Lynk & Co |
| Type | lynk & co 01 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 07-04-2022 |
| Nieuwprijs | € 41.883,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 137 Kw | 186 pk |
| Elektrisch vermogen | 60 Kw | 82 pk |
| Totaal vermogen | 197 Kw | 268 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Gewicht | 1954 kg |
| APK vervaldatum | 07-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 07-04-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-04-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1477 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 454 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2350 kg |
| Massa leeg voertuig | 1854 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2350 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 441euap00 |
| Variant | gff |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-05-2025
Rapport opnieuw genereren