| Kenteken | P-555-FS |
| Merk | Mazda |
| Type | 3 |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 09-03-2022 |
| Nieuwprijs | € 35.750,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 84 Kw | 114 pk |
| Elektrisch vermogen | 5 Kw | 7 pk |
| Totaal vermogen | 89 Kw | 121 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Gewicht | 1395 kg |
| APK vervaldatum | 09-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 09-03-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-03-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 446 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1907 kg |
| Massa leeg voertuig | 1295 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1907 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | acw0ac |
| Variant | 6he |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren