| Kenteken | P-568-SV |
| Merk | Opel |
| Type | astra sports tourer+ |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 02-07-2019 |
| Nieuwprijs | € 38.181,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Gewicht | 1350 kg |
| APK vervaldatum | 02-07-2027 |
| Datum eerste toelating | 02-07-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-05-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1399 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3360 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 138 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | 1420 kg |
| Technische max massa voertuig | 1915 kg |
| Massa leeg voertuig | 1250 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1915 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | bk2bagaac15 |
| Variant | da042cb12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-05-2025
Rapport opnieuw genereren