| Kenteken | P-648-NB |
| Merk | Nissan |
| Type | qashqai |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 14-02-2018 |
| Nieuwprijs | € 32.090,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Gewicht | 1350 kg |
| APK vervaldatum | 21-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 14-02-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-04-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 439 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 674 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1860 kg |
| Massa leeg voertuig | 1250 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1860 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | d03 |
| Variant | d |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-06-2025
Rapport opnieuw genereren