| Kenteken | P-667-NG |
| Merk | Seat |
| Type | ateca |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 28-04-2022 |
| Nieuwprijs | € 39.132,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1370 kg |
| APK vervaldatum | 28-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-04-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-04-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 128 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1870 kg |
| Massa leeg voertuig | 1270 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1870 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm6sfm6aj0254bivl1c18bda8f15 |
| Variant | sxdlaax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-05-2025
Rapport opnieuw genereren