| Kenteken | P-669-XZ |
| Merk | Peugeot |
| Type | 308 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 30-06-2022 |
| Nieuwprijs | € 29.999,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Gewicht | 1329 kg |
| APK vervaldatum | 30-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 30-06-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-06-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 660 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1770 kg |
| Massa leeg voertuig | 1229 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1770 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | hnpl-b11e00 |
| Variant | p |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-05-2025
Rapport opnieuw genereren