| Kenteken | P-686-FR |
| Merk | Skoda |
| Type | yeti |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 23-09-2014 |
| Nieuwprijs | € 30.770,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Gewicht | 1405 kg |
| APK vervaldatum | 30-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 23-09-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-03-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1390 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.3 l/100km | 1l op 12 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 154 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | 169 cm |
| Wielbasis | 258 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1950 kg |
| Massa leeg voertuig | 1305 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1950 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nfd7fd7am006st0 |
| Variant | accaxax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-04-2025
Rapport opnieuw genereren