| Kenteken | P-819-KL |
| Merk | Nissan |
| Type | qashqai |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 30-06-2021 |
| Nieuwprijs | € 48.895,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 116 Kw | 158 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Gewicht | 1409 kg |
| APK vervaldatum | 30-06-2027 |
| Datum eerste toelating | 30-06-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-10-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 439 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 695 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1825 kg |
| Massa leeg voertuig | 1309 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1825 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | f13 |
| Variant | f |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren