| Kenteken | P-855-BX |
| Merk | Bentley |
| Type | continental gt v8 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 12-11-2021 |
| Nieuwprijs | € 295.931,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 404 Kw | 549 pk |
| Vermogen per kg | 0,18 Kw/kg |
| Topsnelheid | 318 km/h |
| Gewicht | 2240 kg |
| APK vervaldatum | 12-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 12-11-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-02-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 3996 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 263 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 197 cm |
| Lengte | 485 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Wielbasis | 285 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2725 kg |
| Massa leeg voertuig | 2140 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2725 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 1 |
| Variant | c4bxbd |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-04-2025
Rapport opnieuw genereren