| Kenteken | P-866-LV |
| Merk | Ford |
| Type | focus |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 23-04-2022 |
| Nieuwprijs | € 37.875,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 99 Kw | 135 pk |
| Elektrisch vermogen | 9 Kw | 12 pk |
| Totaal vermogen | 108 Kw | 147 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Gewicht | 1413 kg |
| APK vervaldatum | 23-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 23-04-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-04-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 705 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1970 kg |
| Massa leeg voertuig | 1313 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1970 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5apcena5ics |
| Variant | r0db1px |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-05-2025
Rapport opnieuw genereren