| Kenteken | P-914-HS |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | e 300 e |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 22-02-2021 |
| Nieuwprijs | € 75.751,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 155 Kw | 211 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 1990 kg |
| APK vervaldatum | 22-02-2027 |
| Datum eerste toelating | 22-02-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-06-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1991 cc |
| Rijdend geluid | 64 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 294 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2100 kg |
| Technische max massa voertuig | 2650 kg |
| Massa leeg voertuig | 1890 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2650 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | czaa050d |
| Variant | u04st0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren
