| Kenteken | P-949-FT |
| Merk | Opel |
| Type | corsa-e |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 24-01-2017 |
| Nieuwprijs | € 20.819,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 51 Kw | 69 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Gewicht | 1120 kg |
| APK vervaldatum | 23-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 24-01-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-05-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1229 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 126 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 251 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 540 kg |
| Aanhanger geremd | 700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1590 kg |
| Massa leeg voertuig | 1020 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1590 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | bx2d6ehtj5 |
| Variant | babca12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-05-2025
Rapport opnieuw genereren