| Kenteken | P-974-NL |
| Merk | Skoda |
| Type | scala |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 29-04-2022 |
| Nieuwprijs | € 25.805,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Gewicht | 1232 kg |
| APK vervaldatum | 29-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 29-04-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-04-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 64 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 106 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 442 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 610 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1650 kg |
| Massa leeg voertuig | 1132 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1650 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nfm6fm6aj0214bistnn3c1a1a |
| Variant | absdlaax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-06-2025
Rapport opnieuw genereren