| Kenteken | P-991-TH |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 06-08-2009 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 63 Kw | 86 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Gewicht | 1070 kg |
| APK vervaldatum | 03-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-08-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-06-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1390 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 8 l/100km | 1l op 12.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | 168 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 530 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1550 kg |
| Massa leeg voertuig | 970 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1550 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm5fm52t088n7mg |
| Variant | abcggb |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-05-2025
Rapport opnieuw genereren