| Kenteken | P-994-DV |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 30-03-2017 |
| Nieuwprijs | € 23.790,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Gewicht | 1107 kg |
| APK vervaldatum | 15-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 30-03-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-02-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 109 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 168 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1590 kg |
| Massa leeg voertuig | 1007 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1590 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm5fm52t106n2vr27mm61 |
| Variant | abcjzc |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-04-2025
Rapport opnieuw genereren