| Kenteken | PF-073-K |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | vito tourer |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 07-07-2017 |
| Nieuwprijs | € 68.434,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2435 kg |
| APK vervaldatum | 27-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 07-07-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-07-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 153 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 193 cm |
| Lengte | 537 cm |
| Hoogte | 188 cm |
| Wielbasis | 343 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3100 kg |
| Massa leeg voertuig | 2335 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3100 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-06-2025
Rapport opnieuw genereren