| Kenteken | PF-351-F |
| Merk | Audi |
| Type | a4 avant |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 12-04-2016 |
| Nieuwprijs | € 60.483,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1550 kg |
| APK vervaldatum | 12-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 12-04-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-06-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 111 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 283 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2095 kg |
| Massa leeg voertuig | 1450 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2095 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6dj002p8w07s57mmem1 |
| Variant | a2deuaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-06-2025
Rapport opnieuw genereren