| Kenteken | PG-683-S |
| Merk | Buerstner |
| Type | but687 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 15-09-2010 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2850 kg |
| APK vervaldatum | 29-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 15-09-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-09-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2287 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 380 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2750 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ftf1fek1hi0g04but687 |
| Variant | ftf1fek1hi0g04but687 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-09-2025
Rapport opnieuw genereren