| Kenteken | PH-891-F |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | gls 400 4matic |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 04-07-2017 |
| Nieuwprijs | € 155.268,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 245 Kw | 333 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2435 kg |
| APK vervaldatum | 12-04-2025 |
| Datum eerste toelating | 04-07-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-07-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2996 cc |
| Rijdend geluid | 75 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8 l/100km | 1l op 12.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 11.7 l/100km | 1l op 8.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.4 l/100km | 1l op 10.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 218 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 198 cm |
| Lengte | 516 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Wielbasis | 308 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3250 kg |
| Massa leeg voertuig | 2335 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3250 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | czcaa754 |
| Variant | a75ep1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-11-2025
Rapport opnieuw genereren