| Kenteken | PL-179-G |
| Merk | Volkswagen |
| Type | tiguan |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 06-02-2017 |
| Nieuwprijs | € 62.807,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 162 Kw | 220 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1669 kg |
| APK vervaldatum | 06-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 06-02-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-11-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.7 l/100km | 1l op 10.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.8 l/100km | 1l op 12.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 180 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2260 kg |
| Massa leeg voertuig | 1569 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2260 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nad7ad7dl004gr5nvr27mm63 |
| Variant | acchhbx1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 29-08-2025
Rapport opnieuw genereren

