| Kenteken | PN-627-Z |
| Merk | Audi |
| Type | q2 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 25-08-2017 |
| Nieuwprijs | € 40.117,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1355 kg |
| APK vervaldatum | 21-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-08-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-08-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 119 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 419 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1840 kg |
| Massa leeg voertuig | 1255 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1840 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7cw005pga077mmem1ha0 |
| Variant | xczeaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-11-2025
Rapport opnieuw genereren
