| Kenteken | PN-992-Z |
| Merk | Mini |
| Type | cooper |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 12-08-2017 |
| Nieuwprijs | € 29.263,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1160 kg |
| APK vervaldatum | 20-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 12-08-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-08-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 105 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 382 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1565 kg |
| Massa leeg voertuig | 1060 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1565 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 6h1400c0 |
| Variant | xm51 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-06-2025
Rapport opnieuw genereren