| Kenteken | PP-211-J |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | c 200 d |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 28-10-2015 |
| Nieuwprijs | € 52.907,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1505 kg |
| APK vervaldatum | 19-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-10-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-08-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 111 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 284 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2075 kg |
| Massa leeg voertuig | 1405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2075 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | nzabb521 |
| Variant | r037p0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren