| Kenteken | PP-615-R |
| Merk | Kia |
| Type | sportage |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 09-09-2017 |
| Nieuwprijs | € 42.490,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 130 Kw | 177 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1524 kg |
| APK vervaldatum | 09-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 09-09-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-09-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1591 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.8 l/100km | 1l op 10.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 169 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 448 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1900 kg |
| Technische max massa voertuig | 2120 kg |
| Massa leeg voertuig | 1424 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2120 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m65zz1 |
| Variant | f5p41 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-06-2025
Rapport opnieuw genereren
