| Kenteken | PP-730-Z |
| Merk | Peugeot |
| Type | 208 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 31-08-2017 |
| Nieuwprijs | € 16.590,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 60 Kw | 82 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1050 kg |
| APK vervaldatum | 31-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 31-08-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-08-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | 397 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 520 kg |
| Aanhanger geremd | 1150 kg |
| Technische max massa voertuig | 1546 kg |
| Massa leeg voertuig | 950 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1546 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 6/1 |
| Variant | chmz |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-06-2025
Rapport opnieuw genereren