| Kenteken | PS-450-T |
| Merk | Volvo |
| Type | v40 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 03-11-2014 |
| Nieuwprijs | € 28.727,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 84 Kw | 114 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1366 kg |
| APK vervaldatum | 03-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 03-11-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-09-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1560 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.1 l/100km | 1l op 32.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.4 l/100km | 1l op 29.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 88 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1890 kg |
| Massa leeg voertuig | 1266 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1890 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mv8481?? |
| Variant | mv84 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 29-08-2025
Rapport opnieuw genereren
