| Kenteken | PS-806-X |
| Merk | Ford |
| Type | ka+ |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 14-09-2017 |
| Nieuwprijs | € 15.445,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 63 Kw | 86 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1055 kg |
| APK vervaldatum | 10-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 14-09-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-09-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1198 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 110 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 170 cm |
| Lengte | 393 cm |
| Hoogte | 153 cm |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 300 kg |
| Aanhanger geremd | 300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1530 kg |
| Massa leeg voertuig | 955 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1530 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5bbbaajc |
| Variant | yske1ux |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-11-2025
Rapport opnieuw genereren
