| Kenteken | PT-498-P |
| Merk | BMW |
| Type | 520i |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 27-09-2017 |
| Nieuwprijs | € 66.463,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 135 Kw | 184 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1705 kg |
| APK vervaldatum | 30-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-09-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-09-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 136 g/km |
| Emissienorm | euro 6 zd |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 494 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Wielbasis | 298 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2350 kg |
| Massa leeg voertuig | 1605 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2350 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | ca250000 |
| Variant | jl11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-08-2025
Rapport opnieuw genereren
