| Kenteken | PT-775-P |
| Merk | Ferrari |
| Type | ff |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 17-05-2012 |
| Nieuwprijs | € 407.529,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 486 Kw | 661 pk |
| Vermogen per kg | 0,25 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1955 kg |
| APK vervaldatum | 23-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 17-05-2012 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-09-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 12 |
| Motorinhoud | 6262 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 101 db |
| Toerental geluidsniveau | 4000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 10.9 l/100km | 1l op 9.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 25.6 l/100km | 1l op 3.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 16.3 l/100km | 1l op 6.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 380 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 299 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2320 kg |
| Massa leeg voertuig | 1855 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2320 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | e |
| Variant | al |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren