| Kenteken | PV-068-J |
| Merk | Citroen |
| Type | c4 cactus |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 06-10-2017 |
| Nieuwprijs | € 21.740,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1095 kg |
| APK vervaldatum | 05-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-10-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-10-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 100 g/km |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 416 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Wielbasis | 260 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 545 kg |
| Aanhanger geremd | 825 kg |
| Technische max massa voertuig | 1555 kg |
| Massa leeg voertuig | 995 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1555 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | hnzb-c1b000 |
| Variant | p |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-06-2025
Rapport opnieuw genereren
