| Kenteken | PX-327-D |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 27-10-2017 |
| Nieuwprijs | € 32.507,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1268 kg |
| APK vervaldatum | 20-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 27-10-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-10-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 122 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 426 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 630 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1780 kg |
| Massa leeg voertuig | 1168 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1780 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm6fm6aj015n7mmon1ml63vr2 |
| Variant | gac4czcax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-04-2025
Rapport opnieuw genereren