| Kenteken | PX-841-R |
| Merk | Kia |
| Type | venga |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 30-11-2017 |
| Nieuwprijs | € 23.190,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1253 kg |
| APK vervaldatum | 25-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 30-11-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-11-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1396 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 130 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 408 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1710 kg |
| Massa leeg voertuig | 1153 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1710 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m52az1 |
| Variant | f5p71 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-06-2025
Rapport opnieuw genereren