| Kenteken | PX-963-Z |
| Merk | Hyundai |
| Type | ix35 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 23-11-2012 |
| Nieuwprijs | € 28.786,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 99 Kw | 135 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1380 kg |
| APK vervaldatum | 26-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 23-11-2012 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-10-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1591 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 149 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 690 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1830 kg |
| Massa leeg voertuig | 1280 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1830 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | m64az1 |
| Variant | f5p31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-06-2025
Rapport opnieuw genereren