| Kenteken | PZ-338-R |
| Merk | BMW |
| Type | x1 sdrive18i |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 01-02-2017 |
| Nieuwprijs | € 45.218,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1505 kg |
| APK vervaldatum | 02-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 01-02-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-10-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3300 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 124 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 740 kg |
| Aanhanger geremd | 1700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2005 kg |
| Massa leeg voertuig | 1405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2005 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | 6a1500c0 |
| Variant | hs11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren