| Kenteken | PZ-873-J |
| Merk | Volkswagen |
| Type | transporter 1,0 tdi 75 kw |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 22-01-2003 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 75 Kw | 102 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1971 kg |
| APK vervaldatum | 09-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 22-01-2003 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-01-2003 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 5 |
| Motorinhoud | 2461 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 292 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2705 kg |
| Massa leeg voertuig | 1871 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2705 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-06-2025
Rapport opnieuw genereren