| Kenteken | R-040-FT |
| Merk | Peugeot |
| Type | 207 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 30-04-2009 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1427 kg |
| APK vervaldatum | 11-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-04-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-08-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.8 l/100km | 1l op 11.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 155 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 404 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1040 kg |
| Technische max massa voertuig | 1720 kg |
| Massa leeg voertuig | 1327 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1720 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | c |
| Variant | b5fw |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren