| Kenteken | R-146-BF |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | c 200 kompressor |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 04-12-2008 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 135 Kw | 184 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Gewicht | 1627 kg |
| APK vervaldatum | 04-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 04-12-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-08-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1796 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 85 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.3 l/100km | 1l op 12 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 198 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 276 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2085 kg |
| Massa leeg voertuig | 1527 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2085 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-04-2025
Rapport opnieuw genereren