| Kenteken | R-190-DV |
| Merk | Fiat |
| Type | 500 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 05-08-2022 |
| Nieuwprijs | € 32.940,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 41 Kw | 56 pk |
| Elektrisch vermogen | 87 Kw | 118 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Gewicht | 1365 kg |
| APK vervaldatum | 05-08-2026 |
| Datum eerste toelating | 05-08-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-08-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 168 cm |
| Lengte | 363 cm |
| Hoogte | 153 cm |
| Wielbasis | 232 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1690 kg |
| Massa leeg voertuig | 1265 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1690 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 1d2a0 |
| Variant | 0aea0000a0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren