| Kenteken | R-215-LK |
| Merk | Bentley |
| Type | continental gt, v8 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 03-04-2013 |
| Nieuwprijs | € 232.310,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 373 Kw | 507 pk |
| Vermogen per kg | 0,16 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2370 kg |
| APK vervaldatum | 13-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 03-04-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-10-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 3993 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.4 l/100km | 1l op 10.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 307 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 275 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2750 kg |
| Massa leeg voertuig | 2270 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2750 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-05-2025
Rapport opnieuw genereren