| Kenteken | R-283-SJ |
| Merk | BMW |
| Type | 118i |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 17-11-2022 |
| Nieuwprijs | € 45.350,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Gewicht | 1395 kg |
| APK vervaldatum | 17-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 17-11-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-11-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 113 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 432 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 695 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1870 kg |
| Massa leeg voertuig | 1295 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1870 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | iaw500lg |
| Variant | 7k31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-05-2025
Rapport opnieuw genereren