| Kenteken | R-293-XD |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 26-07-2019 |
| Nieuwprijs | € 32.433,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Gewicht | 1245 kg |
| APK vervaldatum | 16-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 26-07-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-03-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 113 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 620 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1760 kg |
| Massa leeg voertuig | 1145 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1760 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6fm6aj016n7cpon1vl1cvr2na |
| Variant | gac4dkrfx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-03-2026
Rapport opnieuw genereren

